Nasza ekipa

Pełna paleta możliwości

Ekipa Smart-Fun

Pełna paleta możliwości

Zgrany zespół doświadczonych fachowców to podstawa udanych szkoleń i eventów. Dzięki temu możemy dopasować się do każdej sytuacji, improwizować, a także przygotować Uczestników do podejmowania decyzji w nietypowych sytuacjach.

Smart-Fun tworzą filmowcy z Agencji Filmowej SHOKA oraz trenerzy Grupy Szkoleniowo-Doradczej ILLUMINATUS. Filmowcy swoje doświadczenia czerpią ze Szkoły Filmowej, TVN-u, Polsatu oraz planów filmowych filmów korporacyjnych, reklamowych, studyjnych i innych. Trenerzy pracowali dla wielu organizacji, w tym znanych korporacji, jak m.in. Avon, Ford, Energa, Żywiec czy Eaton

Współpracujemy od kilku lat, z dużym powodzeniem tworząc eventy firmowe. W autorskiej formule „mądrej zabawy” realizujemy nasze pasje filmowe i rozwoju kompetencji.

SMART – FUN to przede wszystkim eventy filmowe, które w twórczy i niebanalny sposób integrują Uczestników. Wspólne doświadczenia służą wypracowaniu praktycznych rozwiązań w zakresie współpracy, komunikacji interpersonalnej czy zarządzania projektami.

Trenerzy

Bartosz Dagiel

Urodzony trener, po każdym zakończonym szkoleniu mówi “Podobało mi się, fajnie jest szkolić innych”. Uczestnicy również mówią, że było fajnie, więc czas, żeby wyszkolił i Was!
Bartek ciągle rozwija swoje umiejętności i pasje – także w zakresie montażu filmów i fotografii.

Filmowcy

Łukasz Drobnik

Pionier kina niezależnego w Polsce (Gwiezdne Wojny, Epizod XIII). Po ostatnim klapsie, podjął wyzwanie i po raz kolejny sięgnął po kamerę. Od tego czasu z kamerami się nie rozstaje i filmował już wiele rzeczy, od reklam i teledysków po super tajne materiały korporacyjne.