Szkoła Trenerów Smart-Fun

Rozwój talentów

Szkoła Trenerów Smart-Fun

Objęliśmy patronatem grupę młodych ludzi, którzy od 2011 roku doskonalą swoje kompetencje trenerskie podczas cyklicznych warsztatów i szkoleń – tak powstała Szkoła Trenerów Smart-Fun.

Proszę wszystkich członków Szkoły Trenerów o przesłanie notki na swój temat do “Listy obecności” zgodnie z poniższym schematem.

Admin

Lista obecności:

Bartosz Orzechowski

Bartosz Orzechowski – student III roku ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Zarażony pasją do szkoleń, zaciera ręce do działania, gotów podjąć nowe wyzwania i dzielić się pomysłami.

Paulina Kubiczek

Studentka V roku psychologi na SWPS. Gotowa zgłębiać tajniki szkoleń grupowych, treningów osobistych, pewnego dnia ma zamiar zostać sławnym specjalistą w dziedzinie HR. Co na to gwiazdy?

Adam Jank

Student Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej – freelancer – dziennikarz. Uprawia wioślarstwo, popularyzuje filozofię, dziwnie się czuje, pisząc o sobie w trzeciej osobie. http://adamjank.pl/

Radek Farion

Student międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Gdańskim. Uwielbia zdobywać nowe umiejętności. Pragnie się nimi dzielić :)

Jarek Jarocki

Radny dzielnicy Gdynia Śródmieście i przewodniczący Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska. Pasja: piłka nożna, siatkówka i golf. Łatwo nawiązuje kontakty i współpracuje z ludźmi. Satysfakcję przynosi mu zdobywanie nowych umiejętności. W życiu kieruje się sentencją: “Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.

Dominik Aziewicz

Student Uniwersytetu Gdańskiego, zainteresowany psychologią stosunków międzyludzkich, ekonomią behawioralną, szeroko rozumianym życiem społecznym, filozofią, kulturą Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Miłośnik herbaty i świętego spokoju.

Natasza Wylężek

Studentka kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka psychoanalizy, piwa, mody, gór oraz kotów, chociaż to ludzi uznaje za najbardziej inspirujących. Wolne chwile spędza leniwie i nieszybko, chyba że akurat aktywnie i niewolno.